Drukuj
PDF
Lip
01

Już działamy


W dniu 7 lipca w Kamiennej Górze otworzono Centrum Higieny Psychicznej. Jest to pierwszy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej utworzony przez Centrum Edukacji Doradztwa i Rozwoju.


Nowo otworzony NZOZ jest alternatywą do placówek publicznych funkcjonujących w ramach kontraktów z narodowym funduszem zdrowia. Oferta Centrum skierowana jest głównie do osób uzależnionych i ich rodzin. W budynku działa poradnia psychologiczna prowadząca diagnostykę i konsultacje. W placówce powstał dzienny oddział terapii uzależnień. Podstawowa terapia trwa 28 dni, w tym czasie podopieczni mają po kilkanaście godzin zajęć dziennie.Oferta skierowana jest do klienta komercyjnego. Wszystkie usługi są pełnopłatne. Jednak Centrum już podjęło starania o uzyskanie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jeśli zakończą się one sukcesem Centrum będzie mogło przyjmować również bezpłatnie. Taka koncepcja znajduje przychylność Urzędu Miasta Kamiennej Góry. 

- Oferta Centrum doskonale wpasowuje się w strategie działań na polu szeroko rozumianej Pomocy Społecznej, którą kierujemy do wszystkich potrzebujących mieszkańców naszego miasta i regionu. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że to co już do tej pory udało nam się stworzyć, tak prężnie funkcjonuje. Cieszymy się z każdej nawiązanej współpracy, które pozwolą wpływać na jakość życia naszym mieszkańców. Mamy nadzieję na wspólne działanie wszystkich instytucji, które rozlokowaliśmy w naszym budynku przy ul.Kościuszki - mówił Krzysztof Świątek Burmistrz Miasta Kamiennej Góry.

Pełna oferta Centrum Higieny Psychicznej dostępna jest na stronie www.centrum-cedr.pl
-Nie oferujemy naszym klientom sposobu na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu, wycieczek czy pobytu w spa. W naszej działalności cały czas poświęcamy psychoterapii i intensywnej pracy naszych pacjentów nad samym sobą - podkreśla Dyrektor nowo otwartego centrum - Kamila Mędrykiewicz. 

W palcówce zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy działają na polu psychoterapii uzależnień, nerwic, zaburzeń zdrowia psychicznego i rozwojowych. Centrum gwarantuje kompleksowe leczenie prowadzone przez doskonale przygotowanych terapeutów. Wszystko to mieści się w nowo wyremontowanych pomieszczeniach przy ulicy Kościuszki 6 w Kamiennej Górze.

- Sama lokalizacja placówki, która jest ulokowana między innymi poradniami, daje poczucie pewnej dyskrecji i anonimowości dla osób korzystających z naszej oferty - mówi Agata Filip Prezes Zarządu Spółki Centrum Edukacji Doradztwa i Rozwoju, odpowiedzialnej za NZOZ Centrum Higieny Psychicznej.

źródło: www.czarnybor.info

cedrnzoz0001
cedrnzoz0001 cedrnzoz0001
cedrnzoz0002
cedrnzoz0002 cedrnzoz0002
cedrnzoz0003
cedrnzoz0003 cedrnzoz0003
cedrnzoz0004
cedrnzoz0004 cedrnzoz0004
cedrnzoz0005
cedrnzoz0005 cedrnzoz0005
cedrnzoz0006
cedrnzoz0006 cedrnzoz0006
cedrnzoz0007
cedrnzoz0007 cedrnzoz0007
cedrnzoz0008
cedrnzoz0008 cedrnzoz0008
cedrnzoz0009
cedrnzoz0009 cedrnzoz0009