Drukuj
PDF
Maj
21

Treningi rozwojowe

 

Centrum Edukacji Doradztwa i Rozwoju sp. z o. o. zaprasza do udziału w Treningach Rozwojowych (Interpersonalny i Intrapsychiczny) dla studentów psychologii, pedagogiki, dla osób po programach psychoterapii DDA, dla osób uzależnionych po programie pogłębionym oraz dla osób współuzależnionych.

 

Zajęcia obejmują 2 spotkania po 5 dni każde (poniedziałek-piątek).

Trening interpersonalny

W czasie 50 godzin treningu grupowego będzie okazja do rozpoznania własnego stylu kontaktowania się i „bycia” z innymi ludźmi oraz tego, w jaki sposób inni ludzie spostrzegają Ciebie. Będzie to także okazja do wypróbowania innych strategii interpersonalnych i odkrycia tego co dotychczas było dla Ciebie niewidoczne. Dzięki uczestnictwu w treningu interpersonalnym zyskujesz możliwość patrzenia na siebie z innej perspektywy.


Trening intrapsychiczny

To 50 godzin pracy nad kontaktowaniem się ze sobą oraz rozpoznaniem i rozwiązaniem swoich najważniejszych problemów. Jest to okazja do poznania tego czego się chce i czego się nie chce w kontakcie z samym sobą. Trening ten ma nauczyć uczestników sposobu jak rozwijać poczucie własnej wartości., jak stawiać granice aby skutecznie bronić się przed inwazją innych. Ważnym elementem tego treningu będzie rozpoznanie swoich zasobów i własnej mocy.

 

Koszty:

Całość programu: 1.550 zł, tj. 775 zł / sesję
Dydaktyka: 1.000 zł, tj. 500 zł / sesję Pobyt (nocleg i wyżywienie): 550 zł, tj. 275 zł / sesję

 

Miejsce szkolenia:

Siedziba Zakładu Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze, ul. Parkowa 8

Prowadzący:

mgr Jerzy Moroz

 

Terminy:

Trening interpersonalny 13-17 sierpnia 2012 r.
Trening Intrapsychiczny 10-14 września 2012 r.

Dla studentów psychologii proponujemy również dodatkowy warsztat weekendowy nt. Podstawy teoretyczne Treningu Interpersonalnego i Analiza Procesu Grupowego (20h) w cenie 310 zł. Cena warsztatu obejmuje również nocleg i wyżywienie.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową lub telefoniczną w Biurze Obsługi Studenta.

 

 

Ankieta zgłoszenia do pobrania